REKLAMA

Szkielet odkryty w gminie Słupia Konecka

Dotarliśmy do informacji jakoby prawdopodobnie w pobliżu miejscowości Budzisław w gminie Słupia Konecka odkryto ludzki szkielet. Do zdarzenia doszło w ostatnią sobotę. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

„W dniu 18 stycznia bieżącego roku na terenie gminy Słupia Konecka przypadkowa osoba na terenie zalesionych nieużytków rolnych ujawniła szkielet ludzki. Policjanci, którzy przybyli na miejsce interwencji potwierdzili to zgłoszenie. Szkielet został zabezpieczony do dalszych badań, które pomogą ustalić co mogło być ewentualną przyczyną zgonu osoby oraz tożsamość osoby. Wykonaliśmy szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia. Będziemy wyjaśniać czy nie jest to jedna z zaginionych kilka lat temu osób z terenu powiatu koneckiego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej we Włoszczowie” – informuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że miejsce, w którym spacerowicz natknął się na ludzki szkielet znajduje się w pobliżu miejscowości Budzisław.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *