REKLAMA

Szkoła Muzyczna zaprosiła na Dni Otwarte [wideo, zdjęcia]

Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia z Końskich w ostatnią sobotę zaprosiła zainteresowanych na swój dzień otwarty. Chętni nauką gry na instrumentach mogli wysłuchać koncertu i zobaczyć jak wyglądają poszczególne zajęcia. A rekrutacja do jednostki wciąż trwa – więcej o niej możecie przeczytać TUTAJ

REKLAMA

„Podczas krótkiego koncertu prezentujemy wszystkie instrumenty, na których uczymy w naszej szkole. Nauczyciele opowiadają o tych intrumentach, opowiadają o nauce w naszej szkole i prezentują ich brzmienie. Potem będzie miało miejsce indywidualne spotkanie rodziców i dzieci zainteresowanych nauką w naszej szkole z pedagogiem” – mówi nam Małgorzata Kacperska, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Końskich.

REKLAMA

Młodzi ludzie, którzy chcą związać swoją drogę życiową z muzyką mogli podczas indywidualnych spotkań przymierzyć się do danego instrumentu, a nawet spróbować na nim zagrać. Powinno im to pomóc w wyborze tego, którego tajniki chcą poznać.

Przypomnijmy, że od tego roku wystartuje też nowa klasa perkusyjna w koneckiej szkole muzycznej. Zainteresowanie nią jest spore, ale ciągle można pytać o wolne miejsca oraz aplikować.

O zapisanie się do klas cyklu 6-letniego mogą starać się dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Natomiast do klas cyklu 4-letniego w wieku od 8 do 16 lat.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *