REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 2 wyróżniona w wielkiej ogólnopolskiej akcji! [zdjęcia]

Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich otrzymała wyróżnienie w wielkiej ogólnopolskiej akcji ‚Zbieraj z Klasą’. W nagrodę 40 uczniów z tej placówki pojedzie na wycieczkę. Specjalną nagrodę za niezwykłą aktywność podczas zbierania otrzymała też uczennica tej szkoły Julia Szafrańska – razem z rodzicami pojedzie ona do Hiszpanii! 

REKLAMA

W projekcie uczestniczyło ponad 1600 placówek oświatowych, a w części konkursowej wzięły udział 162 jednostki, które zebrały łącznie ponad 25 ton zużytych baterii i ponad 107 ton zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Akcja trwała od połowy września do początku marca, a laureatami zostały placówki, które zebrały największą ilość punktów, czyli zebrały największą ilość zużytych baterii i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

REKLAMA

Szkoła Podstawowa nr 2 w Końskich zdobyła wyróżnienie – wycieczkę do parku rozrywki „Farma Iluzji” w Trojanowie dla grupy 40 uczniów w dowolnie wybranym terminie. Julia Szafrańska z klasy 3b uzyskała wyróżnienie specjalne – wycieczkę wraz z rodzicem do Estepona Costa del Sol w słonecznej Hiszpanii.
Przyznane nagrody zostały ogłoszone podczas Wielkiego Finału, który odbył się w Centrum Rozrywki Hula Kula w Warszawie w minioną środę -„Dziękujemy nauczycielom, rodzicom i przede wszystkim dzieciom za aktywny udział w konkursie i piękną, proekologiczną postawę!” – mówi nam Jacek Szmit, dyrektor popularnej ‚dwójki’.

Projekt koordynowały nauczycielki Elżbieta Jakubowska oraz Maria Tkaczyk –„Serdeczne podziękowania kierujemy również do Dyrekcji PGK w Końskich za pomoc w składowaniu elektrośmieci podczas akcji zbierania sprzętu elektrycznego i elektronicznego” – dodaje dyrektor Szmit.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *