REKLAMA

Szkoła SMART zaprasza na językową grę terenową. Zapisy do wtorku!

Kolejny rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a uczniowie powoli muszą szykować się na powrót do szkół. Aby trochę umilić ten czas, Szkoła Języków Obcych SMART w Końskich organizuje już 6. edycję wakacyjnej Gry Terenowej, w której udział mogą wziąć uczniowie klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 26 sierpnia, a rozpocznie się o godzinie 11:00 przy ulicy Pocztowej 1. Szczegóły oraz aktualności będą zamieszczane na facebookowej stronie eventu – TUTAJ.

REKLAMA

Zadaniem uczniów – podzielonych na grupy – będzie, jak najlepsze wykonanie każdego z zadań i gier językowych rozlokowanych w Parku Miejskim w Końskich. Dla najlepszych grup przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe i upominki, a po grze na uczniów czekać będzie poczęstunek w postaci pizzy.

REKLAMA

„Zadaniem uczestników będzie zebrać jak najwięcej punktów przy siedmiu „stacjach”, które będą odwiedzać. Na każdej z nich będą zmagać się z rozmaitymi zadaniami w różnych językach – głównie po angielsku, jednak będą też punkty, gdzie spróbują swoich sił w języku niemieckim i włoskim. Każdy z uczniów otrzyma mapkę z danymi punktami” – mówi nam Agnieszka Woźniak, dyrektor szkoły SJO SMART.

To już kolejna edycja Gry Terenowej organizowanej przez Szkołę Języków Obcych SMART, której zadaniem jest promowanie nauki języków obcych oraz zapoznanie i integracja uczniów z kadrą firmy. Poprzednie odsłony wydarzenia odbywały się w Stąporkowie, a każdą z gier terenowych cechowało duże zainteresowanie dzieci.

„Teraz po raz pierwszy organizujemy grę terenową w Końskich. Jako, że w Stąporkowie było tak wielu chętnych uczestników, to tym razem chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Końskich”  – dodaje Agnieszka Woźniak.

Do udziału mogą się zgłaszać maksymalnie 4-osobowe grupy. By zapisać swoje uczestnictwo należy wypełnić formularz – TUTAJ.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku – TUTAJ. Zapisów można dokonywać do wtorku 24 sierpnia, należy się jednak pospieszyć – liczba miejsc ograniczona!

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *