REKLAMA

Szlachetna Paczka w Końskich ma kłopot. Potrzebna żywność, chemia i zabawki

Sytuacja rodzin z rejonu Końskich i Stąporkowa w Szlachetnej Paczce jest bardzo trudna. Niestety nie ma na tylu darczyńców by spełnić potrzeby osób zgłoszonych do tej corocznej akcji. Liderzy Szlachetnej Paczki w regionie podjęli więc decyzję, że dla wszystkich można przekazywać dary w postaci żywności, środków chemicznych i zabawek. Każdy kto chce pomóc może dostarczyć je do magazynu, który mieści się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej przy ulicy Armii Krajowej 22 w Końskich. 

REKLAMA

REKLAMA

„Ze względu na dużą liczbę rodzin, nie jesteśmy w stanie zapewnić każdej rodzinie pomocy. Będziemy przyjmować dary w postaci żywności o wydłużonym terminie do spożycia, również potrzebne są środki chemiczne, zabawki dla dzieci, ubranka.  Wszystkie artykuły można dostarczyć do MGOPS w Końskich” – mówi nam Dawid Jedynak, lider Szlachetnej Paczki w naszym regionie.

Akcja będzie prowadzona w dniach 9-11 grudnia 2022. Wszystkie osoby które chciały by pomóc mogą dostarczać artykuły. Jeśli ktoś będzie chciał pomóc, a nie ma możliwości dostarczenia rzeczy może kontaktować się z liderem: tel. 664 734 981. Wolontariusze podjadą i je odbiorą.

REKLAMA

5 thoughts on “Szlachetna Paczka w Końskich ma kłopot. Potrzebna żywność, chemia i zabawki

 1. Konecczanka pisze:

  Przecież Władza Ukraincom pomaga a mieszkańcom nie ma kto pomóc?
  Coś i ktoś chyba tutaj jest nie na miejscu w takim razie.

 2. Zibi pisze:

  Ludzie sami nie mają z czego świąt zrobić a jeszcze Ukraińcom pomagać

 3. ba pisze:

  Jak długo będziemy utrzymywać 7 mln ludzi niechcianych, którzy zyją tylko z socjalu?

 4. Bolu pisze:

  Nie rozumiem skąd tyle ludzi potrzebujących. Tyle +++, trzynastek, czternastek, dobrych startów, dodatków do niemal wszystkiego a ludzie coraz bardziej biedni. Czyżby te wszystkie programy były nic nie warte?

 5. aaa pisze:

  wszystko jest piękne jak się ogląda tvp ha ha biedy nie ma ,bezrobocia też a jak macie problem to kupcie sobie kota lub psa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *