REKLAMA

Szpak i Blue Cafe na Dni Końskich 2021! Już w sierpniu! [wideo]

Dni Końskich wracają po rocznej przerwie i tym razem będą trzydniowe. Wiemy już jaki będzie program najważniejszego święta miasta i gminy oraz mieszkańców Końskich. Na koncertach zagrają gwiazdy: Michał Szpak oraz Blue Cafe. Zobaczymy także występ znanego satyryka Jerzego Kryszaka. Oczywiście rozdane zostaną też prestiżowe „Koneckie Glorietty”. Do wydarzeń dojdzie jeżeli tylko nie zmienią się funkcjonujące obecnie restrykcje sanitarne. 

REKLAMA

„Dni Końskich w tym roku odbędą się, choć wciąż mamy obawy co do tego jaki będzie zakres potencjalnych obostrzeń […] Przewidujemy, że będą wydarzenia związane z Dniami Końskich podzielone na dwa segmenty – najbardziej popularne koncerty topowych wykonawców: Michała Szpaka i Blue Cafe to będą koncerty zamknięte w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego. Chodzi o to, że tylko tam pod dachem z kontrolowanym wejściem jesteśmy w stanie zapewnić dopuszczalną liczbę uczestników i mieć pod kontrolą tę imprezę jako imprezę w pełni bezpieczną” – mówi nam Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

Obecnie koncerty można organizować do 250 osób lub z widownią nie przekraczającą 75% miejsc siedzących na danym obiekcie. To oznacza, że w na koncert Michała Szpaka czy Blue Cafe mogłoby wejść maksymalnie około 250 osób niezaszczepionych. Przypomnijmy, że limity te nie dotyczą zaszczepionych przeciw covid-19 oraz ozdrowieńców, a także posiadających aktualny, negatywny wynik testu, czyli wszystkich tych którzy mogą wylegitymować się Unijnym Certyfikatem Covid-19.

REKLAMA

Blue Cafe wystąpi w koneckiej hali sportowej już w piątek 20 sierpnia. W sobotę 21 sierpnia swój koncert da tam Michał Szpak. O szczegółach tych wydarzeń będziemy jeszcze Państwa informować. 

Dni Końskich zamknie niedzielna impreza w parku –„Na otwartej przestrzeni w Parku Miejskim będą Dni Końskich w sobotę i niedzielę z udziałem naszych gości zagranicznych. Ze Słowacji przyjedzie grupa artystyczna, ale oprzemy to przede wszystkim na wykonawcach rodzimych, którzy działają przy MGDK Końskie, ale i są znani poza Końskimi. Warto by mieszkańcy pokazali się mieszkańcom” – mówi nam Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

W niedzielę 22 sierpnia o godzinie 18:00 nastąpi też wręczenie najważniejszych gminnych nagród, czyli Koneckich Gloriett, o 19:00 na scenie w Parku Miejskim zaprezentuje się satyryk Jerzy Kryszak, o 20:00 zagra lubiana, lokalna grupa Sufler. Tego dnia zaśpiewają także młodzi artyści ze Studia Piosenki MGDK, a być może także muzycy z miast partnerskich dla Końskich. Przy Domu Kultury będzie można oglądać także wystawę rzeźb stworzony podczas warsztatów ceramicznych pod nazwą „Kultura Egipska”, które przeprowadzono w pierwszych tygodniach tegorocznych wakacji.

REKLAMA

5 thoughts on “Szpak i Blue Cafe na Dni Końskich 2021! Już w sierpniu! [wideo]

  1. Rozporzadzenie ważniejsze od konstytucji, powinni jeszcze twitterowe prawo wprowadzic i sami sie do niego nie stosować, a co, dajemy to bierzta i nic nie mówta…

  2. Tzn. że zagrają za ,, naszą kasę” za zamkniętymi drzwiami dla Elity z gminy i ich ziomków.

  3. Pingback: Rozdano wszystkie bilety na koncert Michała Szpaka | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *