REKLAMA

Szykuje się proces wyborczy w powiecie koneckim! Idzie o ministra Ziobrę

We wtorek Komitety Wyborczy ‚Ziemia Konecka’ zorganizował swoją konwencję wyborczą. Podczas niej dłuższe wystąpienie miał zaś jeden z liderów komitetu i kandydat w wyborach 16 czerwca do Rady Powiatu Koneckiego Piotr Słoka. Po jego słowach dotyczących Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro ostro zareagował dyrektor biura Ziobry Dariusz Banasik… także kandydat w zbliżających się wyborach. Niewykluczone, że dojdzie do procesu w trybie wyborczym! Zareagował także pełniący funkcję starosty koneckiego Grzegorz Piec. 

REKLAMA

Dariusz Banasik domaga się od Piotra Słoki przeprosin w związku z jego słowami dotyczącymi ministra Ziobry.

Poszło o poniższą, zamieszczoną we wtorkowy wieczór przez nas wypowiedź obecnego przewodniczącego Rady Miejskiej w Końskich:

REKLAMA

„[…] To ten powiat, gdzie jest dziadostwo i bałagan, gdzie zlikwidowano Radę Powiatu, gdzie zlikwidowano Zarząd. Przez co? Że kilku Panów przejęło się ustawą Zbigniewa Ziobry, kilku sygnalistów doniosło […]” – mówił Słoka.

W komentarzu do zamieszczonego wideo na naszym fanpage Dariusz Banasik, kandydat w wyborach do Rady Powiatu Koneckiego z listy Prawi i Solidarni zaapelował do Słoki, jednocześnie dając mu pewne ultimatum:

Odnosząc się do słów Pana Piotra Słoki, który wskazał w medialnej wypowiedzi „na cyngli” działających „na podstawie ustawy Ziobry” informuję, że Pan Słoka ma czas do piątku do godziny 12:00 żeby przeprosić za swoje słowa. W przeciwnym przypadku skieruję sprawę do wyjaśnienia przez Sąd w trybie wyborczym. Nie będzie mojej zgody na wylewanie hejtu na szefa, osobę, która za walkę z mafiami i zorganizowaną przestępczością naraziła się na zlecenie zabójstwa w stosunku do swojej osoby. Reakcje na takie zachowania jak to dzisiejsze Pana Piotra Słoki będą jednoznaczne.
Dariusz Banasik

Swój komentarz pod wideo opublikował także szef Prawa i Sprawiedliwości w powiecie koneckim, pełniący funkcję starosty Grzegorz Piec (pisownia oryginalna):

Kolego Piotrze. Pokazują nas palcami bo Twoi koledzy z komitetu nie potrafili przestrzegać prawa. Przeproście Wyborców. Przez ostatnie lata w powiecie rządziło PSL, PiS oraz Samorządni Ziemi Koneckiej. To jest drużyna KONTYNUACJI. A Tobie prywatnie przypomnę że kiedyś ten opluwany przez Ciebie PiS wystaeił I popietał Cię na posła. Pamiętaj.

Do sprawy będziemy wracać.

REKLAMA

3 thoughts on “Szykuje się proces wyborczy w powiecie koneckim! Idzie o ministra Ziobrę

  1. wy się kłócicie o koryto, a na drodze powiatowej między Huciskiem a Serbinowem dziury po kolana. my użytkownicy tej drogi pójdziemy w dupę, a na wybory.

  2. Pingback: Wojna na prawicy. Słoka odpowiada Piecowi | TKN24

  3. Pingback: Banasik wzywa do przeprosin. Słoka nie zamierza przepraszać | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *