REKLAMA

Szykuje się wielkie motoryzacyjne święto w Sielpi [wideo]

Motopiknik Konecki 2018 – wydarzenie pod taką nazwą już 6 maja odbędzie się na terenie Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi. Już teraz zainteresowanie tym motoryzacyjnym show w portalu Facebook deklaruje ponad tysiąc osób! 

REKLAMA

„Czegoś takiego u nas jeszcze nie było. Inicjatywa imprezy wyszła sama z siebie, bo w zeszłym roku udało nam się zorganizować trzy fajne spoty, na których była duża frekwencja samochodów oraz publiczności, która zgromadziła się by oglądać najciekawsze pojazdy. W tym roku spotkaliśmy się grupą by dogadać kolejny sezon. Każdy zaczął dokładać jakieś nowe pomysły i stwierdziliśmy, że to jest dobry moment by stworzyć naprawdę dużą imprezę połączoną ze zlotem samochodowym, ale też jednocześnie impreza ma być mocno rodzinna” – opowiada nam Kamil Szlęzak, jeden z organizatorów Motopikniku Koneckiego 2018.

Za organizację pikniku odpowiada dziesięciu pasjonatów motoryzacji mieszkających w powiecie koneckim. Ich celem jest stworzenie imprezy, która będzie nie tylko prezentacją fajnych aut i motocykli. Stąd też szereg innych atrakcji – dla najmłodszych przewidziane są dmuchane zamki, różne gry i zabawy. Starsi będą mogli skorzystać ze strefy cateringowej, w której swoje miejsce znajdą między innymi popularne ostatnio Food Trucki. Już w tej chwili wiadomo, że na scenie ustawionej pośród aut zagrają przynajmniej trzy zespoły w tym znana krakowska grupa The Duffs. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny, ale na miejscu prowadzona ma być  zbiórka charytatywna, a środki z niej przekazane zostaną na rzecz jednej z potrzebujących osób z naszego regionu. Motoryzacyjne show odbędzie się w miejscu bardzo klimatycznym, a mianowicie w Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi –„Chcielibyśmy bardzo podziękować zarządcy ZOSiR-u panu Zbigniewowi Stańczykowi za to, że razem z nami chce brać udział w tej myślę przełomowej imprezie w naszym regionie.”  – mówi nam Szlęzak.

REKLAMA

Już na ten moment do wzięcia udziału w zlocie zgłosiło się 80 samochodów, ale organizatorzy spodziewają się nawet kilkuset egzemplarzy. –„Każdy pasjonat, miłośnik motoryzacji, który posiada jakiś ciekawy samochód lub nawet seryjny, który uważa że warto byłoby go pokazać może zgłosić się przez nasz panel rejestracyjny na naszym profilu na Facebooku Motopiknik Konecki oraz na wydarzeniu Motopiknik Konecki 2018.” – tłumaczy organizator.

W sprawie rejestracji aut należy więc zgłaszać się TUTAJ lub TUTAJ. Bezpośredni link do rejestracji pojazdów –TUTAJ.

Cały czas poszukiwani są też sponsorzy i partnerzy tej imprezy. Organizatorzy w zamian za wsparcie oferują reklamę na miejscu, swoje produkty można też przekazać na zaplanowane liczne konkursy. –„Nakład pracy jaki musimy w to włożyć i czasu przede wszystkim oznacza, że bez nakładów finansowych się to nie obędzie. Dlatego też wszystkie osoby lub firmy, które chciałyby wspomóc naszą inicjatywę i wziąć udział w czymś naprawdę unikalnym zapraszamy do kontaktu.” – tłumaczy Kamil Szlęzak.

A kontaktować można się telefonicznie – 609 191 714, poprzez fanpage na Facebooku – TUTAJ oraz mailowo: [email protected]. Przypomnijmy, że Motopiknik Konecki 2018 odbędzie się już w niedzielę 6 maja na terenie Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi. Już teraz zapraszamy Państwa na to wyjątkowe show!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *