Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, wspólnie z funkcjonariuszami ze Służby Celno-Skarbowej, zabezpieczyli w jednym z lokali na terenie miasta Końskie automaty służące do gier. Właściciel automatów może teraz ponieść konsekwencje za złamanie przepisów Kodeksu Karno-Skarbowego.