Bloki budowane w Końskich w ramach inicjatywy SIM SMS mają już komplet mieszkańców. W ostatnim czasie ogłoszono wyniki naboru uzupełniającego, który cieszył się sporym zainteresowaniem.
W piątek 8 maja zakończył się nabór uzupełniający do wolnych mieszkań budowanych w Końskich w ramach inicjatywy SIM SMS. Wiemy ile wniosków wpłynęło do urzędu i kiedy najemcy będą mogli się wprowadzić.