W środę w Starostwie Powiatowym miała miejsce uroczystość wręczenia stypendiów dla najzdolniejszych uczniów z terenu powiatu koneckiego. To była okazja, aby dyrektorzy szkół ponadpodstawowych wyróżnili młodzież, która wyróżniała się osiągnięciami w nauce i działalnością społeczną.