REKLAMA

Tak się bawi I Liceum Ogólnokształcące w Końskich [zdjęcia, wideo]

Nietuzinkowy walc przygotowany przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego był niespodzianką dla nauczycieli. Zobaczcie jak wyglądała studniówka popularnego „Starego”.

REKLAMA

Punktualnie o godzinie 19:00 w sali bankietowej Markiz rozpoczęła się studniówka I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich. Uczniowie najpierw odtańczyli poloneza reprezentacyjnego, a następnie do tańca ruszyli wszyscy uczestnicy balu. Nie zabrakło przemówień, w tym wystąpienia dyrektora Wojciecha Jasnosa, kwiatów i podziękowań dla nauczycieli i rodziców.

„Mamy 140. maturzystów w tym roku, ale jak widzę po twarzach wielu naszych uczniów ma partnerów nie z tej szkoły. Można się domyślać jeśli nie 280, to mniej więcej koło tej ilości mamy tutaj na balu.” – opowiada dyrektor I LO, Wojciech Jasnos.

REKLAMA

A czego życzył swoim uczniom i już niedługo maturzystom? – „Przede wszystkim sukcesu za 100. dni i nie tylko 100-stu procentowo zdanej matury życzyłbym sobie jako dyrektor szkoły, ale też bardzo dobrych wyników. Mamy bardzo ambitnych uczniów, którzy rokrocznie trafiają na najlepsze uczelnie w kraju, a żeby to było możliwe muszą zdać maturę 100. procentową, a jak nie, to przynajmniej w jej granicach”. – dodaje dyrektor.

Po oficjalnej części i przepysznym obiedzie na parkiet wyszli uczniowie, aby odtańczyć nie do końca tradycyjnego walca.  Była to niespodzianka dla opiekunów i belfrów przygotowana przez żaków ze „Starego”. Zabawa trwała do białego rana przy akompaniamencie zespołu Ma Sens Band. Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji wideo z tego balu.

Studniówka I LO im. KEN 123

Galeria:

 

REKLAMA

One thought on “Tak się bawi I Liceum Ogólnokształcące w Końskich [zdjęcia, wideo]

  1. Pingback: Studniówka 2016 | I LO im. KEN Końskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *