REKLAMA

Tańce i świetna zabawa na festynie KGW ‚Pod Dębami’ [wideo, zdjęcia]

Kolejny z sołeckich festynów, których celem jest zachęcenie do szczepień przeciw COVID-19 w weekend odbył się w Pomykowie, a zorganizowało go Koło Gospodyń Wiejskich „Pod Dębami” Piła-Szabelnia. 

REKLAMA

„Spotykamy się dziś w ramach akcji #SzczepimySię. Dziś szczepimy się w Pomykowie z Kołem Gospodyń Wiejskich Piła-Szabelnia. Mamy wiele atrakcji, dużo się dzieje. Na przykład straż pożarna przygotowała wiele niespodzianek dla dzieciaków. Również policja wiele atrakcji przygotowała. Jest strefa gastronomiczna, strefa dla dzieciaków. Oprawa muzyczna i zabawa do późnych godzin wieczornych” – opowiada nam Liliana Pałgan, organizator z ramienia KGW „Pod Dębami” Piła-Szabelnia.

Piknik był znakomitą okazją do integracji społeczności, która z roku na rok przybiera na sile. Do Piły, Pomykowa, Koczwary i innych okolicznych miejscowości w ostatnim czasie sprowadza się wiele młodych osób, a nowe domy rosną tam jak grzyby po deszczu. Widać to było także po frekwencji na sobotnim festynie.

REKLAMA

Każdy kto zaszczepił się podczas wydarzenia otrzymał drobny upominek. Natomiast absolutnie na każdego podczas tego wydarzenia czekało mnóstwo dobrych wrażeń i świetnej zabawy. Na miejscu oglądać można było rękodzieło, wziąć udział w licznych konkursach, czy kosztować potraw ze strefy gastronomicznej. Dzieci szalały podczas animacji oraz na dmuchańcach, a dorośli przy muzyce, które brzmiała w „Sześciogrodzie” do późnych godzin wieczornych.

Zdjęcia (KGW Pod Dębami Piła-Szabelnia, Piotr Stolarski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *