REKLAMA

Teledysk do 3 edycji Rap Lokalu Końskie powstanie w sobotę na stadionie OSiR

W sobotę na stadionie OSiR od godziny 14 aż do wieczora będzie powstawać teledysk trzeciej edycji koneckiego Rap Lokalu. Poprzednie dwie odsłony akcji spotkały się z wielkim zainteresowaniem zarówno artystów, jak i mieszkańców naszego regionu. 

REKLAMA

W tegorocznej, trzeciej odsłonie Rap Lokalu Końskie zaprezentuje się 21 artystów z Grzegorzem „Kovaleffsky’m” Kowalewskim na czele, który na nasze lokalne podwórko przeniósł inicjatywę zrodzoną w Pabianicach.

REKLAMA

Podobnie jak w poprzednich odsłonach na zdjęcia do teledysku zaproszeni są wszyscy chętni – każdy może wystąpić w klipie w roli statysty.

W aranżację scenerii zaangażowała się grupa Konecki Motopiknik, która zaoferowała użyczenie kilku aut na potrzeby nagrania. Początkowo teledysk Rap Lokalu 3 Końskie miał powstać w Sielpi w Barze Przy Molo, wywołało to jednak obawy artystów i chętnych statystów ze względu na epidemię. Klip powstanie więc na otwartej przestrzeni.

Rap Lokal to akcja charytatywna, która zyskała ogólnopolski rozgłos dzięki zbiórkom na osoby potrzebujące podczas organizowanych przez siebie koncertów hip-hop’owych. W Końskich miały miejsce już dwie edycje Rap Lokal (relacja TUTAJ i TUTAJ). I tym razem raperzy będą chcieli wesprzeć osoby potrzebujące. Natomiast więc o tegorocznej akcji opowiemy Państwu już niebawem.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *