REKLAMA

Teraz TKN24 także ogólnopolsko! [wideo]

TKN24 rozpoczyna właśnie ścisłą współpracę z TV Regio, dzięki czemu informacje z Konecczyzny będą trafiać do widzów w całym kraju. Oglądać będzie można je choćby w światłowodowym Orange TV, dużej sieci kablowej Toya, serwisie streamingowym CDA Premium oraz u wielu mniejszych operatorów kablówek. Wkrótce być może także w naziemnej telewizji cyfrowej. Nasze produkcje dzięki temu dotrą już teraz do około 1,5 mln gospodarstw domowych!

REKLAMA

Co to oznacza dla regionu? To proste: wybrane, najciekawsze wiadomości przygotowywane przez TKN24 będą emitowane w programie Raport TV Regio, który w tej telewizji  jest  codziennie o 7:30, 13:00, 19:00 oraz 22:00. To oznacza, że informacje o problemach naszego regionu, relacje z imprez, czy materiały społeczne trafią do 1,5 mln gospodarstw domowych w całej Polsce. Natomiast TV Regio cały czas dynamicznie się rozwija – jak donosi serwis Wirtualnemedia – telewizja prowadzi rozmowy w sprawie dołączenia do takich dużych sieci jak Vectra, UPC, Inea… a także pojawienia się w jednym z multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej. Ich pozytywne zakończenie może zwiększyć zasięgi telewizji o kolejne miliony odbiorców. Dla naszego regionu fakt zaistnienia w telewizji o tak dużym zasięgu to promocja, a dla nas to przyjemność, że będziemy mogli kontynuować naszą misję dostarczania ciekawych informacji także dla szerszego spektrum odbiorców.

REKLAMA

Co to oznacza dla mieszkańców Konecczyzny? Materiały TKN24 mieszkańcy powiatu koneckiego spoza Końskich w Raporcie TV Regio będą mogli oglądać w swoich telewizorach, jeżeli posiadają np. popularne Orange TV. Możemy więc teraz bez przeszkód docierać do telewizorów we wszystkich ośmiu gminach powiatu koneckiego. Dotychczas w tradycyjnej telewizji nasze produkcje można było oglądać tylko w naszej koncesjonowanej telewizji TKN24 Końskie, która nadaje w sieci kablowej KSM w Końskich. Na współpracy z TV Regio zyska także nasza telewizja w sieci kablowej – od najbliższego piątku zawsze po Informacjach TKN24 Końskie będziemy prezentować Państwu Raport TV Regio, czyli magazyn z najciekawszymi lokalnymi informacjami z całej Polski!

Zapraszamy więc Państwa do oglądania TV Regio na wybranych platformach oraz niezmiennie wszystkich posiadających kablówkę w KSM Końskie do śledzenia TKN24 Końskie.

W ramówce TV Regio znajdują się m.in. magazyny kulinarne, podróżnicze czy motoryzacyjne, a także wspomniany program informacyjny „Raport” składający się z wybranych treści z lokalnych stacji – tych interesujących ogólnopolskiego widza, a od najbliższych dni także treści naszej telewizji TKN24.

REKLAMA

4 thoughts on “Teraz TKN24 także ogólnopolsko! [wideo]

 1. Konecczanka pisze:

  Adam Feder w Końskich!:)
  Ech te pisiory…

 2. konecczanin pisze:

  Konecczanke zatrudnić w tabloidzie i brukowcu Super Expresie , idealnie tam pasuje … do tego typu narracji.

 3. Konecki pisze:

  Fontanna siknęła w betonozie zaucny sołtysie ile kosztowała naprawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *