REKLAMA

Teresa z Wincentowa szuka rodziny. Będąc noworodkiem trafiła do domu dziecka

Zgłosiła się do nas pani Teresa, która prawdopodobnie pochodzi z Wincentowa, a na pewno tam mieszkała jej matka Józefa Smolarczyk (po mężu Józefa Bober). Pani Teresa nie wie zbyt wiele o swoim pochodzeniu, ale wie, że miała rodzeństwo. Próbuje je odszukać. 

REKLAMA

Od lewej: pani Teresa obecnie i na zdjęciu z dzieciństwa

Pani Teresa została adoptowana będąc niemowlęciem. Była w domu dziecka w Kielcach. Wie, że była tam z rodzeństwem. Chciałaby kogoś odnaleźć. Jej śledztwo doprowadziła ją do prawdopodobnego pochodzenia z podkoneckiego Wincentowa. Jej biologiczna matka nazywała się Józefa Smolarczyk (urodziła się 11 stycznia 1925 roku, właśnie w Wincentowe, następnie po mężu przyjęła nazwisko Bober). Jej ojciec pochodził z Częstochowy i nazywał się Wacław Bober.

Teresa prosi społeczność powiatu koneckiego przede wszystkim o wskazanie śladów związanych z matką. Być może ktoś pochodzący lub mieszkający z Wincentowa będzie mógł wskazać jej choćby dalekie kuzynostwo. Poszukująca prosi o kontakt telefoniczny: 798 654 937 lub mailowy: [email protected].

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Teresa z Wincentowa szuka rodziny. Będąc noworodkiem trafiła do domu dziecka

  1. […] poniedziałek pisaliśmy o tym, że pani Teresa poszukuje rodziny (TUTAJ), która prawdopodobnie mieszkała w Wincentowie w gminie Końskie. We wtorek dowiedzieliśmy się, […]

Dodaj komentarz