REKLAMA

Terminarz jesiennej rundy piłki nożnej Klasy A

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej opublikował już jesienny harmonogram gier w A Klasie w sezonie 2022/2023. W lidze tej występują trzy nasze drużyny:

REKLAMA

Kolejka 1   

REKLAMA

KS Smyków – RADIATOR$ Stąporków, niedziela, 21 sierpnia 2022, godz. 16:00.

PARTYZANT Radoszyce – VICTORIA Mniów, niedziela, 21 sierpnia 2022, godz. 16:00.

Kolejka 2

PARTYZANT Radoszyce – KS MORAVIA II Anna-Bud Morawica, niedziela, 28 sierpnia 2022, godz. 16:00.

RADIATOR$ Stąporków – SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn, niedziela, 28 sierpnia 2022, godz. 16:00.

MSS MASŁÓW – KS SMYKÓW, niedziela, 28 sierpnia 2022, godz. 16:00.

Kolejka 3

KS SMYKÓW – ORLICZ II Suchedniów, niedziela, 4 września 2022, godz. 15:00.

SKAŁA Tumlin – RADIATOR$ Stąporków, niedziela, 4 września 2022, godz. 15:00.

LECHIA Strawczyn – PARTYZANT Radoszyce, niedziela, 4 września 2022, godz. 15:00.

Kolejka 4

ORLICZ II Suchedniów – PARTYZANT Radoszyce, niedziela, 11 września 2022, godz. 15:00.

RADIATOR$ Stąporków – GKS ZRYW CZARNI Łopuszno, niedziela, 11 września 2022, godz. 15:00.

KS SMYKÓW – SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn, niedziela, 11 września 2022, godz. 15:00.

Kolejka 5

SKAŁA Tumlin – KS SMYKÓW, niedziela, 18 września 2022, godz. 15:00.

VICTORIA Mniów – RADIATOR$ Stąporków, niedziela, 18 września 2022, godz. 15:00.

PARTYZANT Radoszyce – GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów, niedziela, 18 września 2022, godz. 15:00.

Kolejka 6

SAMSON Samsonów – PARTYZANT Radoszyce, niedziela, 25 września 2022, godz. 15:00.

RADIATOR$ Stąporków – KS MORAVIA II Anna-Bud Morawica, niedziela, 25 września 2022, godz. 15:00.

KS SMYKÓW – GKS ZRYW CZARNI Łopuszno, niedziela, 25 września 2022, godz. 15:00.

Kolejka 7

VICTORIA Mniów – KS SMYKÓW, niedziela, 2 październik 2022, godz. 15:00.

LECHIA Strawczyn – RADIATOR$ Stąporków, niedziela, 2 październik 2022, godz. 15:00.

PARTYZANT Radoszyce – ULKS Łączna, niedziela, 2 październik 2022, godz. 15:00.

Kolejka 8

RADIATOR$ Stąporków – PARTYZANT Radoszyce, niedziela, 9 października 2022, godz. 15:00.

KS SMYKÓW – KS MORAVIA II Anna-Bud Morawica, niedziela, 9 października 2022, godz. 15:00.

Kolejka 9

LECHIA Strawczyn – KS SMYKÓW, niedziela, 16 października 2022, godz. 15:00.

PARTYZANT Radoszyce – MSS MASŁÓW, niedziela, 16 października 2022, godz. 15:00.

GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów – RADIATOR$ Stąporków, niedziela, 16 października 2022, godz. 15:00.

Kolejka 10

RADIATOR$ Stąporków – SAMSON Samsonów, niedziela, 23 października 2022, godz. 14:00.

KS SMYKÓW – PARTYZANT Radoszyce, niedziela, 23 października 2022, godz. 14:00.

Kolejka 11

PARTYZANT Radoszyce – SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn, niedziela, 30 października 2022, godz. 13:00.

GKS 4 ECO ASTRA Piekoszów – KS SMYKÓW, niedziela, 30 października 2022, godz. 13:00.

ULKS Łączna – RADIATOR$ Stąporków, niedziela, 30 października 2022, godz. 13:00.

Kolejka 12

ORLICZ II Suchedniów – RADIATOR$ Stąporków, niedziela, 6 listopada 2022, godz. 13:00.

KS SMYKÓW – SAMSON Samsonów, niedziela, 6 listopada 2022, godz. 13:00.

SKAŁA Tumlin – PARTYZANT Radoszyce, niedziela, 6 listopada 2022, godz. 13:00.

Kolejka 13

PARTYZANT Radoszyce – GKS ZRYW CZARNI Łopuszno, niedziela, 13 listopada 2022, godz. 13:00.

ULKS Łączna – KS SMYKÓW, niedziela, 13 listopada 2022, godz. 13:00.

RADIATOR$ Stąporków – MSS MASŁÓW, niedziela, 13 listopada 2022, godz. 13:00.

 

REKLAMA

One thought on “Terminarz jesiennej rundy piłki nożnej Klasy A

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *