REKLAMA

Test mecz Neptuna. Już 30 stycznia! [WIDEO]

Już w niedzielę 30 stycznia na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich o godzinie 13:00 rozpocznie się test mecz organizowany przez klub MKS Neptun Końskie. Prawdopodobnie przeprowadzimy z niego transmisję na żywo. Spotkanie obserwować będą skauci takich klubów jak Raków Częstochowa, Zagłębie Sosnowiec, czy Odra Opole. Zainteresowani karierą piłkarską już dziś mogą zgłaszać się do testu poprzez platformę Playmaker.pro. 

REKLAMA

„Test mecze, które zorganizowaliśmy w lipcu, podobnie jak i ten, mają na celu przejrzenie rynku piłkarskiego. To szansa dla zawodników, którzy mają szansę się pokazać na tle naszego klubu, czy teraz będzie też możliwość pokazania się dla innych klubów” – mówi nam Bartłomiej Gad, prezes Neptuna Końskie.

Wydarzenie swoim patronatem objął Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie, natomiast współorganizatorami  są PlayMaker.pro, Moja i Twoja Piłka oraz PrawoPiłkarskie.pl. My objęliśmy je patronatem medialnym. Neptun Końskie jako główny organizator liczy na wzmocnienie swojej kadry –„Z pierwszego test meczu są zawodnicy, którzy z nami zostali. To jest Maciej Blach, Miłosz Karwat, Szymon Górecki. To przyniosło pozytywny efekt i dlatego postanowiliśmy zrobić test mecz w styczniu, wyciągając pewne wnioski z tego co się udało, co się nie udało. To bardzo ważne aby patrzeć krytycznie, wyciągać wnioski” – dodaje prezes Gad.

REKLAMA

Jednak nie tylko Neptun będzie podczas testu szukał przyszłych gwiazd futbolu –„Warto wspomnieć o współpracy z prawopilkarskie.pl, współpracujemy z Rakowem Częstochowa, firmą skautingową playmaker.pro. Co warto podkreślić: przyjście Kevina Castillo było dzięki nim, to plamaker wskazał nam, że mają takiego zawodnika i może się on u nas pokazać. Będą skauci z Zagłębia Sosnowiec, Odry Opole. Zaprosiliśmy również ŁKS Łagów, Wisłę Sandomierz” – dodaje Gad.

Po meczu odbędzie się bezpłatna konferencja na temat prawa piłkarskiego, skautingu, platformy piłkarskiej oraz ubezpieczeń sportowych.

Swoje uczestnictwo w meczu, można zgłaszać przez  platformę skautingową PlayMaker.pro pod linkiem: https://playmaker.pro/products/test-mecz/

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *