REKLAMA

TKN Studio: Adam Jarubas, odcinek 58

W kolejnym odcinku TKN Studio prezentujemy rozmowę z europosłem Adamem Jarubasem. Europarlamentarzysta połączył się z nami prosto z Brukseli. Rozmawialiśmy między innymi o nieuczciwym zdaniem Jarubasa zarządzaniem przez rząd Funduszem Inwestycji Lokalnych, ale i o europejskim Funduszu Odbudowy, który według europarlamentarzysty musi być przez Polskę przyjęty, ale z zachowaniem pewnych reguł co do rozdysponowywania tych środków. 

REKLAMA

Adam Jarubas w rozmowie z nami mówił między innymi o tym jak czuje się jako covidowy ozdrowieniec, komentował sytuację epidemiczną w Polsce i Europie. Wiele czasu poświęcił na recenzję poczynań rządu w kwestii rozdzielania środków z Funduszu Inwestycji Lokalnych. Mówił także o konieczności przyjęcia przez Polskę europejskiego Funduszu Odbudowy.

REKLAMA

Z przyczyn technicznych z europosłem Jarubasem połączyliśmy się wyłącznie dźwiękowo. Zapraszamy do wysłuchania tej rozmowy.

REKLAMA

2 thoughts on “TKN Studio: Adam Jarubas, odcinek 58

  1. Powrót zimy po rozpoczęciu sezonu wegetacyjnego oznacza zahamowanie wzrostu roślin. Zauważy to każdy obserwator przyrody, nie tylko specjalista. Z punktu widzenia upraw – a to przecież JAKIEŚ rośliny, oznaczać to może ostatecznie spadek produkcji. Rządzący ani opozycja czyniący zabiegi o elektorat rolniczy na potrzeby wyborów widzieli w nim skansen tradycji, ale kiedy konieczne staje się reagowanie na aktualne realia, uciekają w realia historyczne, gdyż jedynie chyba do tego się nadają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *