REKLAMA

TKN Studio: Dorota Łukomska, odcinek 67

Burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska odwiedziła nasze TKN Studio. Pytaliśmy o inwestycje wykonane w jej gminie w tej kadencji, a także o te, które wciąż są wyzwaniem przed jej samorządem. Wiele uwagi poświęciliśmy kwestii przywrócenia w Czarnieckiej Górze uzdrowiska oraz problemowi z planowanym w Stąporkowie Zakładem Paliw Alternatywnych. 

REKLAMA

Dorota Łukomska mówiła o protestach mieszkańców, którzy nie chcą by w gminie Stąporków powstał zakład paliw, czy kolejny punkt składowania odpadów. Zdradziła nam kiedy Czarniecka Góra może stać się strefą uzdrowiskową lub uzdrowiskiem. Burmistrz mówiła także o przebudowach dróg powiatowych i porównywała współpracę z obecnym i poprzednim Zarządem Powiatu Koneckiego. Zapraszamy do oglądania.

REKLAMA
REKLAMA

2 thoughts on “TKN Studio: Dorota Łukomska, odcinek 67

  1. T.Las pisze:

    Niekłań i okolice to ziemia usłana krzyżami. Brakuje nie ośrodka kultury ale placówki naukowej z prawdziwego zdarzenia dokumentującej i gromadzącej pozostałości walk i represji ludości, jakiej zaznała od faszystowskiego okupanta. Ludzie odchodzą, a kolejne pokolenia zapominają o mordzie, jakiego na tej ludności dokonali naziści. Niektórym wręcz imponuje siła i ideologia, która doprowadziła do ludobójstwa. Miejscowa kultura to promowanie się przez aktualną grupkę rządzącą. Tak jak pozostałe eksponujące panią burmistrz pomysły. Jeżeli owa pani chce życzliwości, to niech zacznie od siebie i swojego otoczenia. Bo to z ich strony wychodzi wrogość i lęk przed obcym, który choć nie jest nieżyczliwy, to myśli w sposób odmienny. Trzeba go niszczyć, szkalować, przepędzać…
    A kiedy uderzy żalić się na nieżyczliwość. Nie trzeba podnosić ręki na przybysza, ale raczej na swojego, który myśli podobnie ale chce szkody.

  2. Człowiek pisze:

    Naprawdę jest to „rejon spokojnego życia”? A psy szczekające od rana godzinami, które zdaniem urzędnika tej pani mogą szczekać 12 godzin na dobę? A może tylko niektóre psy. Tych właścicieli, którym wolno więcej. Na przykład sprzedawać alkohol nietrzeżwym, jeździć po pijanemu, wyrzucać śmieci do lasu za domem, handlować pokątnie alkoholem, ten spokój jest do nich adresowany. Mordować ludzi doprowadzając do rozstroju zdrowia, za aprobatą urzędników. Układ, korupcja, moralne bagno. To jesr ekipa i środowisko pani burmisrz. Precz stąd. Tu jest ziemia prostych ludzi, a nu zapijaczonej przestępczej meliny mającej układy z władzą i z policją. Wynocha do Warszawy, skąd to przyszło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *