REKLAMA

TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 54

O przebudowie Parku Miejskiego i Rynku, budowie muzeum oraz wielkich remontach dróg w centrum Końskich rozmawialiśmy z burmistrzem miasta i gminy Końskie Krzysztofem Obratańskim w kolejnym odcinku TKN Studio. Zapraszamy do obejrzenia tego wywiadu. 

REKLAMA

Z Krzysztof Obratańskim spotkaliśmy się by porozmawiać przede wszystkim o przemianie Końskich jaka nastąpi w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. To rewitalizacja parku, budowa miejskiego rynku, budowa Muzeum Miejskiego oraz przebudowa ulic w centrum Końskich. Burmistrzowi zadawaliśmy pytania wyłuskane z wypowiedzi internautów pod naszymi materiałami. Pytaliśmy więc o wycinkę drzew w parku, „betonozę” jaką może być rynek miejski, czy o to w jaki sposób stworzenie prawdziwego rynku może pomóc przedsiębiorcom działającym w centrum Końskich. Zachęcamy do obejrzenia tej rozmowy.

REKLAMA
REKLAMA

2 thoughts on “TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 54

  1. Jednym z ulubionych zajęć burmistrza jest składanie wiązanek w różnych miejscach naszej gminy.
    Ostatnio składał hołd pod tablicą na bydynku przy ul. 1 Maja i chyba nie zauważył że to najbardziej zaniedbane i brudne miejsce w Końskich. Chodnik z lat 60 tych, rozjechana przez ciężarówki dziurawa ulica. Sterty piachu zarówno na jezdni jak na chodniku.
    Pewno powie Pan że to droga wojewódzka ale to Pana rola interweniować u właściciela drogi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *