REKLAMA

TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 66, część 2

O tym co przed nami, jaki będzie rok 2022 w gminie Końskie oraz o upodobaniach świątecznych rozmawialiśmy w drugiej części rozmowy z burmistrzem Krzysztofem Obratańskim w naszym TKN Studio. 

REKLAMA

Krzysztof Obratański w rozmowie z nami długo wyjaśniał konstrukcję budżetu miasta i gminy Końskie na rok 2022, opowiadał o planowanych nowych inwestycjach, w tym między innymi o budowie hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2. Rozmawialiśmy także o tym czy obecnie w Polsce postępuje centralizacja samorządów.

Na koniec burmistrz Obratański opowiedział o tym jak spędza wigilię i co jako pierwsze znika z jego świątecznego stołu. Zapraszamy do oglądania.

REKLAMA

REKLAMA

4 thoughts on “TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 66, część 2

 1. T.Las pisze:

  Burmistrz chce zrobić z zapyziałej miejscowości prawdziwe miasto. A to zaczyna się w mentalności. Końskie i cały region są zacofane, skorumpowane i pełne barbarzyństwa. Sąd balansuje na granicy półświatka, w instytucjach miejskich pracują osoby związane ze środowiskiem przestępczym, zaprzyjaźniony biznes stoi ponad prawem. Tak nie funkcjonuje miasto, panie burmistrzu.

 2. Mejza uzdrawia pisze:

  Burmistrz jest w porządku, szkoda tylko że z Pis-u.

 3. T.Las pisze:

  To podaj dowody, że nie jest w porządku. Nie ma znaczenia, z jakiej partii, bo to dotyczy wszystkich. Którakolwek by nie rządziła, będzie tak samo. To jest problem ludzi, to od nich wychodzą patologie. Kolejni reformatorzy uprawiają tą samą glebę. Trzeba posadzić las.

 4. Pat pisze:

  W całym kraju patole dostają 500+ a do pracy się nie chce bo po co jak jest pensja od rządu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *