REKLAMA

TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 81

Podsumowujemy rok 2022 w mieście i gminie Końskie, a naszym gościem w TKN Studio był burmistrz Krzysztof Obratański. Nie zabrakło trudnych pytań – choćby o przedłużające się roboty w Sielpi, „betonozę” w centrum miasta, ale i wielu ciekawych wniosków z tego co w minionym roku działo się w naszym regionie. Zobaczcie tę ciekawą rozmowę!

REKLAMA

W TKN Studio poruszyliśmy temat zamiany w Radzie Miasta i Gminy w Końskich, gdzie Wiesława Malickiego najpewniej zastąpi Katarzyna Serek. Zapytaliśmy też burmistrza Obratańskiego o chęć startu w wyborach samorządowych 2024. Z włodarzem omówiliśmy najważniejsze gminne inwestycje, w tym te kontrowersyjne: przebudowę centrum miasta oraz rewitalizację centrum Końskich.

Zapraszamy do oglądania wywiadu!

REKLAMA

 

REKLAMA

7 thoughts on “TKN Studio: Krzysztof Obratański, odcinek 81

 1. Sołtys pisze:

  Ale bajanie nie do wytrzymania.

 2. Klawisz pisze:

  Czy ktoś nie wykradł jakieś teczki , może być ze świńskiej skóry.

 3. Kłos pisze:

  16 lat już zawiadowaniem gminą Boże za co ta kara.

 4. nemo pisze:

  Chrześcijanie ? Od święta ,na pokaz. Dlaczego ?

 5. Andrzej pisze:

  Aruś , Ty zadawaj więcej pytań. Pan Obratański opowiada sobie co chce , jak mu pasuje. Mówi o rozwoju miasta , jak w ciągu dekady wyjechało z tego miasteczka około5 tys młodych ludzi !!! to ma być rozwój .Może jeszcze historyczny! Betonoza na rynku , pewnie że tak ,będzie nas pouczał gdzie ludzie mają wypoczywać ,zawsze ludzie od lat wypoczywali w cieniu drzew na rynku a już porównanie Krakowskich Sukiennic do biednego koneckie przedwojennego Annotargu to jakaś kpina . Albo więcej na sadzeń drzew .Kiedy te patyki urosną. Temat Sielpi , czy jak by było 5 razy maszyn i ludzi ,czy nie wykonano by prac na czas ? Można by mnożyć te pytania ,dlaczego tak późno ,drogo, źle .Praktycznie wszystkie roboty na koniec kadencji !!!

 6. Mario pisze:

  Najpierw Sz. Państwo trzeba zrobić analize jaką tak naprawdę opcje polityczną reprezentuje pan Burmistrz? i wszystko się wyjaśni… tylko czy ktoś potrafi to zdefiniować, bo ja od 35lat nie potrafię choć wiem… a tak przy okazji ps. Kłos… komuna zniewala szczególnie takie bastiony wyborcze od dekad, i tak cud nad cudy że są jakieś postępy choć wolno to idzie… wszystko przypomina biblijną tajemnice zbawienia…

 7. Anka pisze:

  Bredzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *