REKLAMA

TKN Studio: Mariusz Gosek, odcinek 35

Mariusz Gosek to sekretarz generalny Solidarnej Polski, a jednocześnie członek Zarządu Województwa Świętokrzyskiego. U władz wojewódzkich to jedyny reprezentant powiatu koneckiego. 

REKLAMA

Gosek z Ziemią Konecka związany jest poprzez osobę pani burmistrz Miasta i Gminy Stąporków Dorotę Łukomską, z którą to pozostaje w związku narzeczeńskim. W naszym TKN Studio mimo już  świątecznej atmosfery nie zabrakło trudnych pytań i ostrych odpowiedzi. Z Mariuszem Goskiem dyskutowaliśmy między innymi o podziale obowiązków przy rządzeniu województwem świętokrzyskim, o pomysłach na promowanie naszego regionu, ale polityka zapytaliśmy też o komentarz do wydarzeń w powiecie koneckim.

Mariusz Gosek nie ukrywał swojego rozczarowania zawiązaną koalicją, nie szczędził też słów krytyki pod adresem Kreatywnej Jedności Powiatu Koneckiego, którą początkowo wspierał w kampanii wyborczej, a która ostatecznie zmieniła polityczny front wbrew jego oczekiwaniom –„To niewątpliwie gigantyczne zaskoczenie dla mnie. Ono nie jest nawet duże. To był polityczny… w znaczeniu politycznym to był jakiś nieprawdopodobny wybryk. W mojej opinii to nie powinno się wydarzyć…” – mówił o koalicji zawartej w powiecie koneckim Mariusz Gosek.

REKLAMA

Zobaczcie tę ciekawą rozmowę.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *