REKLAMA

TKN Studio: Wojciech Pasek, odcinek 65

W kolejnym odcinku TKN Studio naszym gościem był Wojciech Pasek, prezes koneckiego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Opowiadał nam między innymi o swoich jubileuszach oraz planowanych imprezach PTTKu na przyszły rok.

REKLAMA

Wojciech Pasek opowiadał nam o swoich przeżyciach związanych z jubileuszami 25-lecia prezesury w oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego oraz 50-lecia startów biegowych. Nasz rozmówca podsumował też zbiórkę charytatywną na odnowę zabytkowych grobów. Dowiedzieliśmy się także o planowanych wydarzeniach turystycznych na rok 2022.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “TKN Studio: Wojciech Pasek, odcinek 65

  1. […] Kolejnych 10 Odznak Honorowych Województwa Świętokrzyskiego, przyznawanych przez samorząd województwa, trafiło do osób i instytucji, których działalność przyczynia się do rozwoju naszego regionu. Odznaki wręczono podczas sesji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego w poniedziałek 20 grudnia. Gratulacje nagrodzonym złożyli przewodniczący Sejmiku Andrzej Pruś oraz wicemarszałek województwa Marek Bogusławski. Jedna z odznak przypadła mieszkańcowi Końskich, prezesowi lokalnego oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Wojciechowi Paskowi (rozmowę z nim z okazji jego jubileuszu znajdziecie TUTAJ).  […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *