REKLAMA

To był niesamowity pokaz bilardowych sztuczek [zdjęcia]

W czwartek mnóstwo osób przyszło do hali sportowej w Królewcu na spotkanie z mistrzem bilardowych sztuczek Bogdanem Wołkowskim. Gość zaprezentował kilkanaście trików oraz przeprowadził lekcję wraz z uczniami z Klubu Sportowego „Szmacianka”.

REKLAMA

Bogdan Wołkowski to 6-krotny mistrz w trikach snookerowych, 5-krotny mistrz świata w trikach pool–bilardowych, 2-krotny mistrz świata i Europy w trikach artystycznych i 4-krotny mistrz Polski. To nie tylko wykonawca, ale również twórca wielu pokazowych zagrań. Na spotkanie z takim wyjątkowym gościem przyszło mnóstwo dzieci, rodziców, nauczycieli oraz władze gminy. Wszystkich przybyłych powitała dyrektor placówki Anna Cholewińska oraz zastępca wójta gminy Smyków Jerzy Duda.

REKLAMA

Na początku Bogdan Wołkowski odbył lekcję wraz z uczniami z Klubu Sportowego „Szmacianka”. Pokazał im kilka efektownych trików i sprawdził ich umiejętności. Następnie sam przez ponad godzinę prezentował najtrudniejsze bilardowe sztuczki. Do pomocy zapraszał ochotników, m.in. trenera UKS „Szmacianka” Michała Dudę. Po pokazie każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z mistrzem i porozmawiać o jego pracy.

Zdjęcia (Gmina Smyków):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *