To już koniec tej edycji Koneckiej Ligi Siatkówki [zdjęcia]

Od przegranych pierwszych setów zaczynały swoje spotkania drużyny, które w ostatniej kolejce Koneckiej Ligi Siatkówki schodziły jednak z parkietu z tarczą.

Ze szczególnie trudnej sytuacji obronną ręką wyszedł mistrz rozgrywek – Volley Żelazny – który przegrywał już w starciu z doskonale grającymi w polu siatkarzami Kansas. Potem jednak Żelazny wziął się porządnie za robotę i z …żelazną konsekwencją wykorzystywał błędy rywala. MVP spotkania został Tomasz Koźlik.

Kiepsko zaczął też mecz trzeci team sezonu – Centralni Kozia Wola. Młodzi zawodnicy Volleyball Team zagrali w pierwszym secie koncertowo (szczególne uznanie dla Damiana Milcarza i Daniela Jankowskiego). Zupełnie nieźle zagrali też w drugim, minimalnie przegranym secie. Kolejne dwie odsłony to już był jednak pogrom, na którego czele stał środkowy Centralnych – Piotr Pera.

Gwoli przypomnienia: organizatorem rozgrywek Koneckiej Ligi Siatkówki jest Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, a ich koordynatorem jest nieoceniony Waldemar Kania.

Wyniki

Volley Żelazny – Kansas Kazanów 3 : 2 (23 – 25, 19 – 25, 25 – 17, 25 – 19, 15 – 9)

Centralni Kozia Wola – Volleyball Team 3 : 1 (21 – 25, 26 – 24, 25 – 13, 25 – 18)