REKLAMA

To ostatni dzwonek by zamówić catering na przyjęcie komunijne – konkurs

Do maja, czyli miesiąca, w którym tradycyjnie odbywają się uroczystości Pierwszej Komunii Świętej nie pozostało wiele czasu. To wydarzenie to uczta duchowa, ale i uczta dla ciała. Mamy dla Państwa konkurs związany z cateringiem na komunijną imprezę.

REKLAMA

W wielu lokalach nie ma już miejsc na tak zwany sezon komunijny. My jednak polecamy skorzystanie z usług cateringowych od naszego partnera – Heaven Catering. W cenie 69 lub 89 złotych od osoby otrzymamy pełen zestaw na komunijny stół – dania ciepłe, przekąski, sałatki, dodatki oraz ciasta.

To między innymi zupy do wyboru: rosół lub krem z borowików, pierś kurczaka w sosie Cafe de Paris, karkówka pieczona z grzybami, zestawy wędlin, pieczonych mięs, śledzi i innych dodatków. W tym przypadku także należy się spieszyć z zamówieniem. Firma w sezonie nie jest bowiem w stanie obsłużyć wszystkich zainteresowanych. O szczegóły należy pytać pod numerem telefonu: 794 433 692.

REKLAMA

Takie smakołyki w Heaven Catering można zamówić wprost na swoją imprezę.

Dla zainteresowanych mamy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Na naszym profilu facebookowym około godziny 17.00 znajdziecie jego szczegóły – TUTAJ.  Poniżej mogą Państwo zobaczyć tylko część z potraw, które w Heaven Catering przygotowuje mistrz kuchni Adama Domagała:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *