REKLAMA

Tragedia w Salacie. Jedna osoba zginęła w wypadku [zdjęcia]

Po godzinie 2 w nocy z wtorku na środę doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym na drodze krajowej 74 w miejscowości Salata w gminie Smyków. Wiemy, że w wyniku wypadku zmarła jedna osoba. 

REKLAMA
REKLAMA

Do zderzenia się pojazdów doszło około godziny 2:20 –„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot 48-letni mężczyzna poruszając się w kierunku Kielc z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką marki MAN, którą w kierunku Łodzi jechał trzeźwy 28-latek. W wyniku wypadku kierowca peugeota poniósł śmierć na miejscu. Kierowca pojazdu ciężarowego nie potrzebował pomocy medycznej” – informuje sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA
REKLAMA

Służby przewidywały, że na miejscu utrudnienia trwać będą przez około trzy godziny, ale jak udało nam się ustalić o 7:30 trasa krajowa wciąż była nieprzejezdna.  Na ten moment trwa usuwanie ciężarówki i nie wiadomo jak długo jeszcze potrwa. Wyznaczono objazd drogami lokalnymi przez Piaski Królewieckie, Smyków i Pieradła.

Zdjęcia (I. Łosiak, P. Grochowski, OSP Kozów):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *