REKLAMA

Transmisja na żywo z drogi krzyżowej

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z drogi krzyżowej, która odprawiana będzie w Kolegiacie św. Mikołaja od godziny 16:45. Transmisję znajdziecie TUTAJ oraz poniżej. Bardzo prosimy o wyrozumiałość – to pierwsza transmisja wykonywana z tego miejsca. O godzinie 16:45 rozpocznie się docelowa transmisja. Obecnie obserwujemy zakończenie poprzedniej drogi krzyżowej.

REKLAMA

Z inicjatywą transmitowania wydarzeń kościelnych wychodzimy na prośbę naszych odbiorców. Wiemy, że wśród widzów i czytelników tkn24.pl znajdują się osoby zarówno niewierzące, jak i wierzące. Przedstawiciele tej drugiej grupy zwracali się do nas z prośbami o ewentualne transmisje. Już dziś zapraszamy do oglądania relacji na żywo z drogi krzyżowej w Kolegiacie św. Mikołaja w piątek o godzinie 16:30, a także na transmisję z niedzielnej mszy świętej o godzinie 12:15. W planach mamy transmisje niedzielnych mszy do zakończenia obostrzeń związanych z koronawirusem. Jeżeli sytuacja epidemiczna w kraju utrzyma się – także z wydarzeń kościelnych związanych ze świętami wielkanocnymi.

REKLAMA

Postanowiliśmy transmitować uroczystości z Kolegiaty św. Mikołaja z uwagi na fakt, że to największa parafia w powiecie koneckim, a jednocześnie jest to siedziba dekanatu koneckiego.

Już dziś prosimy o wyrozumiałość – będzie to pierwsza w historii tkn24.pl realizowana w pełni samodzielnie transmisja na żywo, a zatem możliwe są różne problemy techniczne. Ewentualne uwagi prosimy przesyłać na [email protected]

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *