REKLAMA

Transmisja na żywo z niedzielnej mszy świętej w tkn24.pl

W niedzielę od godziny 12:15 zapraszamy Państwa do oglądania transmisji na żywo ze mszy świętej odprawianej w Kolegiacie św. Mikołaja w Końskich. Relacja na żywo będzie dostępna w naszym kanale telewizji internetowej w serwisie YouTube – TUTAJ. Start transmisji o godzinie 12:15. W przypadku zawieszenia się transmisji prosimy o odświeżenie strony i powtórne włączenie. 

REKLAMA

Z inicjatywą transmitowania wydarzeń kościelnych wychodzimy na prośbę naszych odbiorców. Wiemy, że wśród widzów i czytelników tkn24.pl znajdują się osoby zarówno niewierzące, jak i wierzące. Przedstawiciele tej drugiej grupy zwracali się do nas z prośbami o ewentualne transmisje. Już dziś zapraszamy do oglądania relacji na żywo z mszy świętej w Kolegiacie św. Mikołaja w niedzielę o godzinie 12:15. W planach mamy transmisje niedzielnych mszy do zakończenia obostrzeń związanych z koronawirusem. Jeżeli sytuacja epidemiczna w kraju utrzyma się – także z wydarzeń kościelnych związanych ze świętami wielkanocnymi.

Postanowiliśmy transmitować uroczystości z Kolegiaty św. Mikołaja z uwagi na fakt, że to największa parafia w powiecie koneckim, a jednocześnie jest to siedziba dekanatu koneckiego.

REKLAMA

Już dziś prosimy o wyrozumiałość – to pierwsze w historii tkn24.pl realizowane w pełni samodzielnie transmisje na żywo, a zatem możliwe są różne problemy techniczne. Ewentualne uwagi prosimy przesyłać na [email protected].

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *