REKLAMA

Trening był dla nich wyczynem. Drugi odcinek projektu ‚Fit and Mobility’ [wideo]

Dziś o godzinie 20 miała miejsce premiera drugiego odcinka serialu opowiadającego przebieg projektu „Fit and Mobility” Kamila Szlęzaka. Prezentujemy go poniżej.

REKLAMA

Do projektu Kamil Szlęzak zaprosił trzech młodych mężczyzn, którzy ważą powyżej stu kilogramów i chcą schudnąć. Ułożył im plan żywieniowy oraz treningowy. Program realizowany jest przy współpracy z siłownią Silver Gym w Skarżysku-Kamiennej i salonem urody ISSPA w Końskich. Za zdjęcia i montaż odpowiedzialny jest Bartłomiej Gągolewski.

W drugim odcinku przedstawiono pierwszy, wspólny trening uczestników projektu z trenerem. Nagrania pokazują, w jak złej formie fizycznej są mężczyźni, a także jaki trud sprawia im wykonywanie nawet najprostszych ćwiczeń.

REKLAMA

Zapraszamy także na fanpage projektu, na którym Kamil Szlęzak oprócz kulisów projektu przedstawia rozmaite ćwiczenia czy smaczne i zdrowe posiłki, które mogą przydać się każdemu, kto chce schudnąć albo po prostu być bardziej aktywnym – TUTAJ.

Przypominamy, że w projekcie bierze udział także nasz pracownik – Kamil Olesiński. Jego relację po pierwszym miesiącu diety i ćwiczeń znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *