REKLAMA

Trójkołowe motocykle zjechały się na Konecczyznę! [wideo, zdjęcia]

Od piątku w Sielpi trwa Ogólnopolski Zlot Trójkołowych Motocykli. Wczoraj te bardzo specyficzne maszyny można było podziwiać na rynku w Końskich. Zobaczcie wideo oraz zdjęcia.

REKLAMA

„Organizujemy zlot Spidera-Raidera. To impreza ogólnopolska, są uczestnicy też z Niemiec. To zlot dla pasjonatów motocykli trójkołowych, takich trochę może dziwnych, bo z przodu dwa koła, z tyłu jedno. Na tym się bardzo fajnie jeździ. My się zbieramy kilka razy do roku, a dzisiaj tutaj. Jeździmy po województwie świętokrzyskim – dziś jedna grupa jedzie na trasę Skarżysko – Św. Katarzyna, a druga grupa jedzie do Zamku w Krzyżtoporze” – opowiada nam Arkadiusz Szcześniak, organizator zlotu pochodzący ze Stąporkowa.

Kilkadziesiąt maszyn w piątek przed południem przyjechało na konecki rynek. Trójkołowce Can-Am są dostępne dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii B –„Właśnie jeżeli ktoś nie ma kategorii A, a chciałby poczuć ten wiatr we włosach to rozwiązanie jest dla niego idealne” – dodaje organizator.

REKLAMA

W zlocie udział bierze 55 maszyn, jego uczestnicy jeszcze w sobotę stacjonują w Sielpi, ale spotkać można ich głównie na drodze, bo głównym celem jest zwiedzanie regionu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz