REKLAMA

Trudne spotkanie przed KSSPR

W sobotę, 30 marca, o godzinie 18:00 w Przemyślu w meczu 19. kolejki I ligi grupy C  seniorzy KSSPR Końskie zagrają z zespołem SRS Czuwaj Przemyśl.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Drużyna z Przemyśla jest na 2. miejscu w tabeli. Do lidera traci tylko dwa punkty. Odniosła 15 zwycięstw i 2 razy przegrała. Najlepszym strzelcem jest Tomasz Kulka, który zdobył 124 bramki i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców. Z kolei Mateusz Kroczek strzelił 89 bramek. Tydzień temu pokonała na wyjeździe KS Uniwersytet Radom 41:27.

Konecczanie są cztery oczka niżej. Zwyciężyli 10 razy i 8 razy przegrali. Najlepszym strzelcem jest Przemysław Matyjasik, który zdobył 91 bramek, natomiast 72 bramki ma na koncie Daniel Goliszewski. Tydzień temu nasi pokonali na własnym parkiecie MTS Chrzanów 24:22.

REKLAMA

W rundzie jesiennej, w listopadzie 2018 roku, w Końskich, przegraliśmy z ówczesnym liderem 31:32. Chociaż przemyślanie byli faworytem jesiennego spotkania to podopieczni trenera Roberta Napierały nie przestraszyli się i postawili gościom trudne warunki. Najwięcej bramek dla nas zdobyli: Bartosz Sękowski 8, Daniel Goliszewski 7 oraz Ernest Pilarski 6. Dla przyjezdnych: Tomasz Kulka 14 oraz Tomasz Biernat 6.

Sobotnie spotkanie  poprowadzą sędziowie: Jakub Czochra – Zwierzyniec i Michał Szpinda – Zamość.

W dotychczasowych 15. spotkaniach pierwszoligowych nasi seniorzy wygrali 9 razy, natomiast 5 razy przegrali. W Przemyślu 3 razy zwyciężyli a 4 razy przegrali.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *