Trwa dobra zabawa podczas Koneckiej Ligi Siatkówki [zdjęcia]

W trzeciej kolejce organizowanej przez Stowarzyszenie sportowe FAIR PLAY Koneckiej Ligi Siatkówki doszło do arcyciekawego pojedynku.

Naprzeciw siebie stanęły drużyny Centralnych i Fair Play. Centralni, mimo wygranych dwóch pierwszych setów i prowadzenia 17 – 13 w trzecim, zeszli  z boiska pokonani! Największy udział w wiktorii Fair Play mieli: dobrze rozgrywający Sebastian Wiaderny i skutecznie atakujący Konrad Dróżdż.
Konecka Liga Siatkówki 3
Mniej emocji było w starciu: Volley Żelazny – Jarecki Team, choć kto wie jak potoczyłby się ten mecz, gdyby Jarecki zagrał w komplecie. Brak jednego zawodnika był szczególnie widoczny w trzecim i czwartym secie, gdy z dzielnie walczących gości uszło nieco powietrze. Tym niemniej brawo za postawę, a szczególnie kapitalny pierwszy set. Dodać trzeba, że dzięki zwycięstwu, do którego najbardziej przyczynił się Gabryś Kulig, Żelazny awansował na pierwsze miejsce w tabeli.

W ostatnim spotkaniu trzeciej kolejki Kansas Kazanów pokonał Amarenę 3 : 0, choć, wbrew temu co sugeruje suchy wynik, mecz nie był wcale dla faworyta spacerkiem. W tej lidze nie ma słabych drużyn.