REKLAMA

Trwa konkurs profilaktyczny KPP Końskie dla uczniów klas I-III

Komenda Powiatowa Policji w Końskich organizuje konkurs profilaktyczny dla uczniów klas I-III szkół podstawowych znajdujących się na terenie powiatu koneckiego. Tematyka to ułożenie wierszyka promującego używanie elementów odblaskowych. Prace konkursowe można zgłaszać do 26 października!

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Wykonany wierszyk profilaktyczny wraz z formularzem zgłoszeniowym, który jest do pobrania TUTAJ należy przysłać na adres [email protected] z dopiskiem konkurs „Odblaskowa -Rymowanka” (warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie konkursu, który także znajdziecie pod powyższym linkiem).

Wśród przysłanych prac policjanci wybiorą 3 najciekawsze oraz 3 wyróżnienia. Lista laureatów konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Końskich do 29 października. Dodatkowo osoby nagrodzone zostaną telefonicznie powiadomione w dniu ogłoszenia wyników.

REKLAMA

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek 30 października o godzinie 12 w Komendzie Powiatowej Policji w Końskich. Nagrodę główną osobiście może odebrać uczestnik lub opiekun osoby zgłaszającej. Zapraszamy do udziału oraz życzymy powodzenia!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *