REKLAMA

Trwa turniej o Puchar Burmistrza Końskich [WIDEO, ZDJĘCIA]

W piątek o godzinie 17:00 w hali przy ulicy Stoińskiego rozpoczął się turniej piłkarzy ręcznych o puchar burmistrza Końskich. W zmaganiach sportowych biorą udział cztery zespoły. Gospodarzem zawodów jest KSSPR Końskie. Zmagania będą kontynuowane w sobotę.

REKLAMA

Turniej rozpoczął się od meczu AZS AWF Biała Podlaska – KS Uniwersytet Radom. O godzinie 18:30 zawody zostały oficjalnie otwarte przez  wice-prezes KSSPR Końskie Wojciecha Jasnosa oraz burmistrza miasta i gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego. „Można to zrobić na dwa sposoby pierwszy sposób brzmi następująco bardzo się ciesze nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni spotykamy się na tej hali i ze rywalizacja sportowa drużyn które się nieźle znają,spotykają się na różnych parkietach przy różnych okolicznościach tutaj będzie miała swój dalszy ciąg i zaowocuje nie tylko nowymi doświadczeniami ale tez sportowa rywalizacja i mam nadzieja ze dużą satysfakcja. I można drugi sposób: Turniej uważam za otwarty” – mówił do zawodników burmistrz Obratański.

Rozgrywane zmagania zorganizowano w ramach przedsezonowych przygotowań. Zapytaliśmy o ich przebieg wice-prezesa KSSPR Końskie Wojciecha Jasnosa – „Okres przygotowawczy rozpoczyna się ciężką praca w związku z tym nie możemy oczekiwać wyjątkowego poziomu sportowego. Jest to z kolei trzecia taka forma turniejowa. Po tym turnieju nasi seniorzy rozegrają jeszcze trzy mecze na wyjazdach i już za chwile będziemy rozpoczynać rozgrywki ligowe.” 

REKLAMA

W drugim spotkaniu na płytę wybiegli zawodnicy KSSPR Końskie i KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski.

Wyniki po pierwszym dniu wyglądają następująco:

AZS AWF Biała Podlaska – KS Uniwersytet Radom 23:18 (13:10)
KSSPR Końskie – KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 31:32  (19:17)

W drugim dniu „Konie” zagrają z KS Uniwersytet Radom o godzinie 11:30, a także  z AZS AWF Biała Podlaska o 15:00. Serdecznie zapraszamy do kibicowania. Turniej będzie trwał do soboty a oficjalne zakończenie odbędzie się o godzinie 16:00.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

One thought on “Trwa turniej o Puchar Burmistrza Końskich [WIDEO, ZDJĘCIA]

  1. Pingback: Biała Podlaska zgarnia Puchar Burmistrza Końskich | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *