REKLAMA

Trwa zbiórka przedmiotów kuchennych dla pogorzelców z Sulborowic [zdjęcia]

Stowarzyszenie Hojne Serca im. św. Jana Pawła II w Końskich organizuje akcję pomocową dla rodziny Wychowałków z Sulborowic w gminie Fałków, która straciła dom w pożarze. Nowe i nieużywane przedmioty kuchenne oraz artykuły gospodarstwa domowego można dostarczać od poniedziałku 28 grudnia w godzinach 8:00-14:00 pod adres ul. Starowarszawska 1 Końskie.

REKLAMA

„Dotarliśmy z pomocą do gminy Fałków. Niestety widok nas zmiażdżył… Chcecie pomóc? Zbieramy dla rodziny nowe i nieużywane rzeczy do kuchni” – mówi Mateusz Misztal, organizator akcji pomocowej.

REKLAMA

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć akcję mogą przynosić miski, talerze, sztućce, garnki, szklanki oraz wszelkie inne, nowe artykuły gospodarstwa domowego pod adres ul. Starowarszawska 1 Końskie w godzinach od 8 do 14 od poniedziałku 28 grudnia.

Przypominamy, że czteroosobowa rodzina straciła wszystko w pożarze, który wybuchł w sobotę 12 grudnia. Dom nadaje się już tylko do rozbiórki, a państwo Wychowałkowie potrzebują pomocy. Częściowo uzyskali ją już z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Fałkowie, jednak to zbyt mało, by odbudować dobytek całego życia.

Więcej o sytuacji rodziny w poniższym wideo:

Zdjęcia (Mateusz Misztal):

REKLAMA

One thought on “Trwa zbiórka przedmiotów kuchennych dla pogorzelców z Sulborowic [zdjęcia]

  1. […] i organizowanych akcjach, m.in. dla pogorzelców z Sulborowic można przeczytać tutaj: Trwa zbiórka przedmiotów kuchennych dla pogorzelców z Sulborowic, Hojne Serca wspierają potrzebujących z Końskich i […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *