REKLAMA

Trwają zapisy na 'Piekielny Maraton Pieszy’. Ilość miejsc ograniczona

W sobotę 24 kwietnia na terenie powiatu koneckiego odbędzie się „Piekielny Maraton Pieszy”. Uczestnicy indywidualnie bądź w małych grupach będą startować z Miedzierzy, a ich zadaniem będzie przebycie 50 kilometrów w czasie mniejszym niż 12 godzin. Zapisy są prowadzone przy pomocy formularza online – TUTAJ.

REKLAMA

Pakiety startowe można odbierać w przeddzień maratonu w godzinach 16:00-20:00 lub od 6:00 do 7:30 podczas startu w biurze zawodów – remizie OSP Miedzierza. Indywidualne wyjścia na trasę planowane są w godzinach 6:30-8:00. Zamknięcie biura nastąpi o godzinie 20 – do tej godziny uczestnicy mają za zadanie przebyć trasę.

REKLAMA

Szlak oznakowany przez organizatorów startuje w Miedzierzy i przebiega przez miejscowości Modrzewina, Krasna, Wąsosz, Izabelów, Piekło i Sielpia Wielka. Następnie uczestnicy wracają na metę do biura zawodów w Miedzierzy. Długość trasy to 50 kilometrów – kwalifikuje się ona do cyklu „Superpiechur Świętokrzyski”.

W wydarzeniu swój udział zadeklarowało około dwustu osób. Maksymalnie może być trzystu uczestników, więc zalecamy zgłaszać swój udział już teraz! Możecie to zrobić online TUTAJ.

Każdy z piechurów biorących udział w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom, ponadto organizatorzy zapewniają dwa punkty żywieniowe z napojami i przekąskami, a także ciepły posiłek na mecie.

Wpisowe na wydarzenie wynosi 50 złotych, jeśli zgłosicie się do 16 kwietnia. W późniejszym terminie jest to 70 złotych.

Rajd organizuje Stowarzyszenie ImperActive przy współpracy z Jednostką Strzelecką 2026 Końskie, koneckim ZDZ-em, KGW Miedzierzanki oraz z OSP Miedzierza. Patronatem honorowym wydarzenie objęli wójt gminy Smyków Jarosław Pawelec oraz Nadleśnictwo Barycz.

Regulamin wydarzenia znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA

2 thoughts on “Trwają zapisy na 'Piekielny Maraton Pieszy’. Ilość miejsc ograniczona

  1. […] Koneckich strzelców z JS2026 znamy między innymi z akcji dla seniorów, która ma na celu wsparcie potrzebujących poprzez robienie zakupów przez wolontariuszy zebranych pod opieką druż. ZS Piotra Malinowskiego. Członkowie organizacji  pojawiają się też jako grupa zabezpieczeniowa i wsparcie medyczne na imprezach kulturalnych czy sportowych. W najbliższym czasie spotkacie ich również np. na zbliżającym się wielkimi krokami Piekielnym Maratonie Pieszym, o którym pisaliśmy TUTAJ. […]

  2. Gość pisze:

    Super inicjatywa, trzymam za wszystkich kciuki-POWODZENIA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *