REKLAMA

Trwają zgłoszenia do przeglądu 'Poezja w piosence – Agnieszka i inni’

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza do udziału w XII Koneckim Przeglądzie Piosenki „Poezja w piosence – Agnieszka i inni”. Zgłoszenia trwają do 10 listopada. Nagrody są kuszące, bo laureat przeglądu otrzyma dwa tysiące złotych. 

REKLAMA

Konkurs skierowany jest do osób od 16 do 35 roku życia. W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, soliści z chórkiem, małe zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne do pięciu osób. Do 10 listopada wykonawcy muszą przesłać nagranie piosenki demo. Komisja jurorska na podstawie przesłanych zgłoszeń wytypuje 20 podmiotów wykonawczych do finału przeglądu, który odbędzie się 19 listopada o godz. 18.00.

REKLAMA

Wszyscy nominowani wykonawcy dostaną dyplom uczestnictwa oraz drobne upominki. Laureaci miejsc I-III oraz wyróżnieni otrzymają nagrody pieniężne: pierwsze miejsce – 2000 zł, za drugie 1200 zł, za trzecie – 800 zł, za wyróżnienia po 400 zł.

Nagranie demo wraz z wypełnioną kartą zgłoszeń należy przesłać na adres: [email protected]. Regulamin oraz karta uczestnictwa dostępne są na dkkonskie.pl.

REKLAMA

One thought on “Trwają zgłoszenia do przeglądu 'Poezja w piosence – Agnieszka i inni’

  1. […] Konkurs skierowany jest do osób od 16 do 35 roku życia. W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, soliści z chórkiem, małe zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne do pięciu osób. W finale konkurować będzie 19 śpiewaków. O sposobie zgłaszania się pisaliśmy TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *