REKLAMA

Trzaskowski nie przyjedzie na debatę do Końskich

Rafał Trzaskowski podczas konferencji prasowej w Częstochowie zapowiedział, że w poniedziałek nie pojawi się w Końskich na debacie organizowanej przez TVP. O godzinie 20:30 weźmie udział w „Arenie prezydenckiej” w Lesznie, gdzie będzie odpowiadał na pytania przedstawicieli 15 różnych redakcji. Prezydent Warszawy zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu także Prezydenta RP Andrzeja Dudę. 

REKLAMA

Foto: fanpage Rafała Trzaskowskiego

Przypomnijmy, że w poniedziałek o 21:00 ma rozpocząć się debata prezydencka nadawana prosto z dwóch studiów telewizyjnych, które zbudowane zostaną w hali przy ulicy Stoińskiego w Końskich. Pytania w niej zadawać mają mieszkańcy regionu. Wszystko wskazuje na to, że w jednym studio przebywał będzie prowadzący Michał Adamczyk oraz Prezydent RP Andrzej Duda, w drugim zaś około 30 osób zgromadzonych na widowni. Nie będzie tam Rafała Trzaskowskiego, który dziś w Częstochowie zapowiedział, że w poniedziałek o 20:30 weźmie udział w „Arenie prezydenckiej” w Lesznie. Zaprasza do wzięcia udziału w tym wydarzeniu także prezydenta Dudę. Wiadomo, że w Lesznie pytania zadawać ma 15 redakcji – zarówno te zorientowane lewicowo, jak i prawicowo.

Wszystko wskazuje więc na to, że w Końskich zamiast debaty odbędzie się spotkanie, w którym Prezydent RP będzie odpowiadał na pytania publiczności. Przypomnijmy, że w ubiegły czwartek miała mieć miejsce debata TVN, onet.pl i wp.pl – Rafał Trzaskowski chciał wziąć w niej udział, prezydent Duda odmówił. Obecnie trwają zaś negocjacje telewizji i sztabów w sprawie zorganizowania debaty trzech telewizji: TVP, TVN i Polsat.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Trzaskowski nie przyjedzie na debatę do Końskich

  1. Pingback: Prezydent spotka się z mieszkańcami Końskich | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *