REKLAMA

Trzeci odcinek Bajkowych DEKlamacji. „Dyrektor i pomnik” Gałczyńskiego [wideo]

W kolejnym, trzecim już odcinku cyklu „Bajki na dobranoc, nie tylko dla dzieci” Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich tym razem po raz drugi wystąpił Aleksander Kopański. Przeczytał utwór Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego pt. „Dyrektor i pomnik”.

REKLAMA

Cykl czytania bajek online to kolejna aktywność stworzona przez Miejsko-Gminny Dom Kultury z Końskich na okres pandemii. W pierwszym odcinku zaprezentował się Aleksander Kopański (znajdziecie TUTAJ), który to zadeklamował utwór „Przyjaciele” Adama Mickiewicza. Jako druga „W aeroplanie” Juliana Tuwima przeczytała Ilona Kazimierska (znajdziecie TUTAJ). W trzecim odcinku ponownie pojawił się Aleksander Kopański, tym razem z wierszem „Dyrektor i pomnik” Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Zapraszamy do oglądania.

Cykl skierowany jest głównie do najmłodszych, ale organizatorzy zachęcają również dorosłych do wysłuchania dzieł napisanych przez największych polskich pisarzy. Kolejne nagrania będą publikowane na fanpage’u MGDKKażdy może wziąć udział w tym projekcie i wyrecytować swoje ulubione dzieło, wystarczy zgłosić się do organizatorów np. pisząc na fanpage Domu Kultury.

REKLAMA

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *