REKLAMA

Trzecia Droga w Końskich: Albo Trzecia Droga albo trzecia kadencja PiS [wideo, zdjęcia]

Liderzy „Trzeciej Drogi” koalicyjnego ugrupowania startującego w wyborach do Sejmu RP w poniedziałek odwiedzili Końskie. Władysław Kosiniak-Kamysz w towarzystwie Adama Jarubasa oraz lokalnych działaczy na czele z Agatą Binkowską i kandydującym do Senatu Edmundem Kaczmarkiem najpierw złożyli wieniec pod Pomnikiem Kościuszki na rynku, a potem rozmawiali z mieszkańcami oraz mediami.

REKLAMA

Władysław Kosiniak-Kamysz mówił o tym, że „albo Trzecia Droga albo trzecia kadencja PiS-u”. Lider Ludowców apelował do przedsiębiorców mówiąc o programach dla nich, które chce wprowadzić ta koalicja. Mowa tu o uproszczeniu podatków, wprowadzeniu dobrowolnego ZUS-u, cofnięciu zmian wywołanych tzw. „Polskim Ładem”. Kamysz zapewniał też o konieczności wprowadzenia PIT-u rodzinnego, dzięki któremu w kieszeniach każdego pracującego zostawałoby więcej pieniędzy. Zwrócił on też uwagę na konieczność podniesienia płac w budżetówce. Dużą część wypowiedzi poświęcił także problemom edukacji, upadającemu statusowi nauczyciela, którego zawód zdaniem Kosiniaka-Kamysza w ostatnich latach został upodlony.

REKLAMA

Agata Binkowska mówiła o konieczności działania dla regionu. Podkreślała, że kandydaci Trzeciej Drogi to „lokalski”, osoby stąd. Sama deklarowała walkę o prawa kobiet. Głos zabierali także między innymi: kandydat do Senatu Edmund Kaczmarek, lider listy Czesław Siekierski, były poseł Krystian Jarubas.

Zdjęcia:

REKLAMA

4 thoughts on “Trzecia Droga w Końskich: Albo Trzecia Droga albo trzecia kadencja PiS [wideo, zdjęcia]

  1. Czarna pisze:

    Lekarz z Krakowa przedstawiciel rolników śmiech na sali , krowę widział chyba na obrazku . Leczeniem niech się zajmie .

  2. Adam pisze:

    Tygrysek i polska wieś – koń by się uśmiał ….

  3. Rolnik pisze:

    Rolnicy nie głosowali na PSL, wolą kaczora który ich okrada i zaniża ceny upraw rolnych. Pis sprowadza zboże z ukrainy a Polskie utylizuje bo jest za dużo. Rolników bez ambicji skusiły zasiłki i 500+ na które teraz muszą pracować jeszcze więcej żeby utrzymać bezrobotny elektorat pisu.

Dodaj komentarz