REKLAMA

Trzej kierowcy stracili prawa jazdy za prędkość. Zatrzymany także pijany rowerzysta

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Końskie wczoraj podczas kontroli prędkości zatrzymali trzem kierowcom prawa jazdy za znaczne przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Ponadto na terenie gminy Radoszyce ukarano pijanego rowerzystę.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W miejscowości Brody patrol z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Końskie zatrzymał pojazd marki Audi, którym kierował 23-letni mężczyzna. Kierowca przekroczył w obszarze zabudowanym dozwoloną prędkość o 64km/h. Kierowcy zatrzymano elektronicznie prawo jazdy oraz ukarano mandatem.

Podobna sytuacja miała miejsce w Wincentowie, gdzie kierujący fordem 39-latek przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 55km/h. Również zatrzymano mu prawo jazdy i nałożono mandat.

REKLAMA

Rekordzistą wśród wczoraj zatrzymanych piratów drogowych okazał się 49-latek, który ulicą Kielecką w Końskich w obszarze zabudowanym jechał 130km/h, czyli o 80km/h za dużo. Policjanci ukarali mężczyznę także odbierając prawo jazdy i nakładając mandat.

Również wczoraj funkcjonariusze z KPP Końskie w miejscowości Kapałów zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. 65-latek jechał rowerem po drodze publicznej. Okazało się, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Został ukarany mandatem karnym.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *