REKLAMA

Trzy mecze sparingowe KSSPR podczas weekendu. Dwie wygrane, jedna porażka [foto]

Drużyna KSSPR Końskie w miniony weekend rozegrała swoje pierwsze w tym sezonie mecze sparingowe podczas turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim. Konecczanie zakończyli tamtejsze zmagania z bilansem dwóch wygranych i jednej porażki.

REKLAMA

Fot. Fanpage KSSPR Końskie.

W piątek podczas turnieju w Ostrowcu „Konie” pokonały KS Uniwersytet Radom wynikiem 28:27, a następnie, eksperymentując z nowym składem, ulegli gospodarzowi – KSZO Ostrowiec przegrywając 27:24.

Trener Michał Przybylski wraz z zawodnikami przeanalizowali błędy i wyciągnęli wnioski z meczu z KSZO i w sobotę pokonali AZS AWF Biała Podlaska wynikiem 28:26.

REKLAMA

Na koneckich szczypiornistów przed sezonem czeka jeszcze kilka sparingów. W środę 2 września do Końskich na mecz sparingowy przyjedzie KPR Legionowo. Podopieczni Michała Przybylskiego w sobotę 5 września wezmą udział w turnieju w Zwoleniu, a ostatni sparing koneckiej drużyny przed rundą jesienną zostanie rozegrany w Końskich 7 lub 8 września przeciwko drużynie KS Uniwersytet Radom.

Podczas 1. kolejki rundy jesiennej sezonu 2020/21 KSSPR Końskie zmierzy się 19 lub 20 września z Orlen Upstream Czuwaj Przemyśl.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *