REKLAMA

Turniej futsalu na rzecz WOŚP już w sobotę! Zapowiedź

Klub Sportowy Smyków zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Turnieju Futsalu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w przyszłą sobotę, 22 stycznia o godzinie 9:00 w hali sportowej w Miedzierzy w gminie Smyków. Wpisowe to min 10 złotych od osoby. Zapisy trwają!

REKLAMA

Źródło: https://www.facebook.com/kssmykow/

Uczestnicy wydarzenia zagrają na rzecz 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, poświęconemu diagnostyce i leczeniu wzroku u dzieci.

REKLAMA

Zgłoszenia trwają do 19 stycznia. Wpisowe wynosi minimum 10 złotych od osoby. Kwota zostanie całkowicie przekazana do puszki WOŚP.

Zapisy prowadzi Dawid Kołodziejczyk. Drużyny można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 697 257 725.

REKLAMA

One thought on “Turniej futsalu na rzecz WOŚP już w sobotę! Zapowiedź

  1. […] styczeń 21, 2022 Aleksandra Jędrasik Informacje, Kultura – zapowiedzi i relacje, Slider, Smyków Brak komentarzy Już w sobotę w gminie Smyków w ramach 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaną podjęte pierwsze działania. Niemal dziesięcioro wolontariuszy z dyrektor Szkoły Podstawowej w Miedzierzy Beatą Janiszewską na czele, wesprze jedną  z największych akcji charytatywnych w całej Polsce. Akcję rozpocznie III Turniej Futsalu, o którym pisaliśmy TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *