REKLAMA

Twórca ‚Belfra’ i ‚Diagnozy’ nakręci film w Maleńcu!

Maciej Bochniak reżyserujący drugą część kultowego serialu „Belfer”, czy ostatni sezon „Diagnozy” podejmie się stworzenia filmu fabularnego, którego część scen zostanie nakręcona na terenie Zabytkowego Zakładu Hutniczego w Maleńcu. Film ma opowiadać o przygodach dwóch nietypowych braci. 

REKLAMA

Jedyne co produkcja zdradza o dziele mającym tajemniczy tytuł to, że jego bohaterami będą nietypowi bracia, którzy wikłać będą się w różne przygody – również o zabarwieniu sensacyjnym. Za dzieło odpowiadać będzie reżyser młodego pokolenia Maciej Bochniak. Z kolei scenografią zajmie się Marek Warszewski (pracował między innymi przy filmie „Najlepszy”). Film będzie osadzony w realiach historycznych wschodnich terenów II Rzeczypospolitej, a jego akcję rozplanowano na lata 20-te ubiegłego wieku.

REKLAMA

Zdjęcia w Maleńcu mają być kręcone przez kilka tygodni już we wrześniu, a obraz swoją kinową premierę będzie miał jesienią 2020 roku. W produkcję na terenie powiatu koneckiego zaangażowanych będzie ponad sto osób. Ostatnio obiekt odwiedzili Marek Warszewski odpowiedzialny za scenografię oraz kierownik produkcji Anna Chruścicka. Czekamy z niecierpliwością na efekt ich pracy!

Zdjęcia (Starostwo Powiatowe w Końskich, Katarzyna Matysiak)

:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *