REKLAMA

Twórcze zajęcia z Katarzyną Sorn

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie zaprasza wszystkich do działającej przy ośrodku Akademii Rozwoju Twórczości „wSTĄP”. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek.

REKLAMA

„Wracamy do projektu promującego działania twórcze, w różnych dziedzinach twórczości plastycznej dla młodzieży i dorosłych” – mówi Katarzyna Sorn, dyrektor placówki i dodaje: „Zależy nam na stworzeniu wyjątkowej grupy twórczej wspierającej się wzajemnie, podejmującej wyzwania, będącej współorganizatorem wielu działań twórczych, animacyjnych czy happeningowych. Będziemy uczyć się podstaw rysunku (perspektywy, kompozycji, waloru), malarstwa, ceramiki, makramy, papieroplastyki, decupage’u, mixmediów… uczestnicy zajęć praktycznie od podstaw będą wprowadzani w tajniki tworzenia. Jeśli jesteś osobą, która zastanawiała się kiedykolwiek, czy mogłaby namalować obraz, czy czuje potrzebę tworzenia lub chciałaby pogłębić swoją wiedzę i praktykę w dziedzinie plastyki, to ta propozycja jest dla ciebie.”.

REKLAMA

Koszt zajęć, które poprowadzi twórca oraz nauczyciel plastyki Katarzyna Sorn to 10 zł za godzinę. Warsztaty będą odbywać się w czwartki w godz. 16.00-18.00. W cenie będą dostępne materiały plastyczne, które znajdują się w pracowni MGOKiS.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *