REKLAMA

Tym razem karmę zbierali w Nowym Ogólniaku [zdjęcia]

Kilkadziesiąt puszek z mokrą, a także wiele paczek suchej karmy dla psów zebrali uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich.

REKLAMA

Karma dla psów

Akcja trwała w dniach 15-23 marca, a jej koordynatorami w szkole byli nauczyciele – Piotr Wojna zajmujący się chemią i biologią oraz specjalistka od geografii Jolanta Gad. W zbiórkę zaangażowały się wszystkie klasy. Każdy przyniósł dla potrzebujących zwierząt to co mógł. Natomiast najbardziej zaangażowana młodzież zliczała produkty i przekazała je przedstawicielce fundacji Mondo Cane (po kliknięciu TUTAJ znajdziecie Państwo więcej informacji o fundacji).

REKLAMA

„Dziękuje serdecznie tej cudownej młodzieży za dary. My teraz zabierzemy tę karmę i rozdysponujemy ją po biedniejszy rodzinach, gdzie są potrzebujące zwierzęta. Oczywiście zawsze weryfikujemy to do kogo trafia nasze wsparcie.” – powiedziała nam Ewa Szatkowska z koneckiego inspektoratu fundacji Mondo Cane.

Podobną zbiórkę przeprowadzono wcześniej w I LO im. KEN w Końskich (materiał wideo o tym wydarzeniu znajdą Państwo TUTAJ). W tej chwili trwa także zbiórka karmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Osoby, które chciałyby wesprzeć fundację mogą się bezpośrednio kontaktować z jej przedstawicielką p. Ewą – tel. 501 626 225.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *