REKLAMA

Tym razem na dziedzińcu klubu KAESEMEK prezentował się wokalista! W piątek kolejne rewolucje [wideo]

Koneckie spotkania muzyczne na dziedzińcu Klubu Osiedlowego KAESEMEK okazały się strzałem w dziesiątkę. Za nami już czwarte muzyczne rewolucje i po raz czwarty było naprawdę klimatycznie.

REKLAMA

Zresztą posłuchajcie Państwo sami. W materiale wideo prezentujemy fragmenty z koncertu męskiego duetu: wokalisty Pawła Węgierka i gitarzysty Jana Salaty.

Ten drugi jest synem inicjatora artystycznych spotkań, czyli instruktora muzyki w KAESEMK-u Piotra Salaty. Gitarzysta obecnie związany z kielecko-konecką grupą Black Rose wcześniej współpracował z bandem Horoscope. Z kolei Paweł Węgierek pochodzący z Czarnej w gminie Stąporków to finalista jednego z telewizyjnych, muzycznych show.

REKLAMA

W ostatni piątek wszyscy przybyli na dziedziniec przy ulicy Wojska Polskiego jak zwykle mogli zasiąść przy stolikach jednej z tamtejszych dwóch knajp. Tym razem królowała muzyka polska w aranżacji młodych, koneckich artystów. Wiemy już, że to nie ostatnie „Muzyczne Rewolucje”. Piąta odsłona będzie miała miejsce już w najbliższy piątek.

A w kolejnych Muzycznych Rewolucjach, czyli już w piątek od 20.00 w okolicach KAESEMK-u usłyszeć będziemy mogli dwoje wokalistów: Iwonę Baran oraz Konrada Kamizelę.

Zdjęcia:

Muzyczne Rewolucje - Jan Salata i Paweł Węgierek 01

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *